Увага! Розпочато полювання на хижих тварин!

Шановні мешканці Добропільського району

З 18 листопада 2017 року, згідно розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово – цивільної адміністрації № 1453/5 – 17 від 13.11.2017 «Про заборону здійснення полювання у мисливський сезон 2017 – 2018 років»,  щотижнево (середа, субота, неділя) починаються заходи з врегулювання чисельності хижих тварин на території Добропільського району.
   Попереджаємо жителів населених пунктів району про початок мисливського сезону і просимо не наражати себе на небезпеку, бути уважними й обережними, перебуваючи за межами населених пунктів.