Запрошуємо підприємців району до участі в «Українському донецькому куркулі»

Донецька обласна державна адміністрація оголошує черговий конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва в рамках обласної програми «Український донецький куркуль».

ЗАЯВА

ПЕРЕЛІК

УМОВИ

ПОРЯДОК

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи у паперовій формі подаються особисто суб’єктом підприємництва до 13-00 години 05 червня 2018 року (01.06.2018 заяви прийматися не будуть)  департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6,  каб. 412.

Конкурсний відбір буде проведено 19 червня 2018 року.

УВАГА – ПОПЕРЕДНЄ КОНСУЛЬТУВАННЯ  ТА  НАВЧАННЯ!

Щосереди – з 10.00 до 13.00 у Добропільському міському центрі зайнятості проводяться тренінги щодо основ бізнес-планування.

За допомогою навчального відеоуроку, Ви можете скласти чіткий та ґрунтовний план презентації власної бізнес-ідеї.

Прослухати та завантажити відеоконтент з рекомендаціями для складання бізнес-плану можна за посиланням: https://don.dcz.gov.ua/novyna/rozrobleno-videoposibnyk-dlya-skladannya-biznes-planu.

Щочетверга – відкрита консультаційна лінія «4Round» для представників малого та середнього бізнесу регіону, потенційних учасників програми «Український донецький куркуль».

Це 4 відкриті вікна консультантів з бізнес-планування та менеджменту, які будуть доступні в он-лайн режимі (e-mail, мобільний зв’язок, Skype, Viber) протягом 1 години кожен четвер протягом місяця (час узгоджується додатково).

Час однієї усної консультації – 15-20 хв. Запит на консультацію подається через Google Form за адресою: http://bit.ly/2HHLCKS

За більш детальнішою інформацією звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за адресою: м. Добропілля, вул. Московська, буд. 1,        каб. №17 або за тел. (06277) 2-81-60.

Пам`ятка служби у справах дітей райдержадміністрації з питання надання статусу дитини постраждалої внаслідок

воєнних дій та збройних конфліктів

Хто є дитиною, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів?

• дитина, яка внаслідок воєнних дій чи збройного конфлікту отримала поранення, контузію, каліцтво, зазнала фізичного, сексуального, психологічного насильства, була викрадена або незаконно вивезена за межі України, залучалася до участі у військових формуваннях або незаконно утримувалася, у тому числі в полоні.

Куди звертатись з приводу надання статусу?

• для дитини, яка має довідку переселенця – в службу у справах дітей за місцем взяття на облік ВПО;

• для дитини, яка не є переселенцем, але проживає на території, де проводилась антитерористична операція (далі – АТО) – в службу у справах дітей за місцем проживання або перебування.

Хто може звернутись від імені дитини?

• законний представник: батьки, прийомні батьки, батьки-вихователі, опікун, піклувальник та інші особи в передбачених законом випадках;

• у разі переміщення дитини без законних представників: родичі (баба, дід, прабаба, прадід, тітка, дядько, повнолітні брат або сестра), вітчим, мачуха, представник органу опіки та піклування.

Документи, які необхідно подати:

• заповнену заяву про надання дитині статусу;

• копію свідоцтва про народження дитини або іншого документа, що посвідчує особу дитини;

• копію документа, що посвідчує особу заявника;

• копію документа, що підтверджує повноваження законного представника дитини або родинні стосунки між дитиною та заявником, або повноваження представника органу опіки та піклування;

• копію довідки переселенця дитини АБО документа, який підтверджує місце проживання/перебування дитини в зоні АТО;

• копії заяв про вчинення кримінального правопорушення щодо дитини ТА про залучення дитини до кримінального провадження як потерпілої або визнання дитини потерпілою, зареєстровані в установленому порядку у відповідних правоохоронних органах;

• оформити протокол усної заяви особи;

• зареєструвати заяву в журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події;

• копію витягу з ЄРДР про відкриття кримінального провадження за вказаною заявою про вчинення злочину щодо дитини;

• копію висновку експерта за результатами судової експертизи, проведеної в ході досудового розслідування в кримінальному провадженні, яка встановлює факт отримання дитиною поранення, контузії, каліцтва, зазнанняфізичного, сексуального, психологічного насильства внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Звертаємо увагу, що разом із копіями подаються оригінали документів!