ОГОЛОШЕННЯ

Криворізька сільська рада оголошує конкурс на закупівлю житла для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Загальні вимоги: 1 – 2 кімнатний будинок або 1 – 2 кімнатна квартира на території Криворізької сільської ради або на іншій адміністративно – територіальній одиниці Добропільського району, яке відповідає нормативним вимогам житлового законодавства України.

Пропозиції приймаються в строк до  15.07.2017 року за адресою: Добропільський район, село Криворіжжя, вулиця Центральна, 103, конкурсна комісія Криворізької сільської ради.

Детальну інформацію  можна отримати на сайтах  Криворізької сільської ради та Добропільської районної державної адміністрації або за телефоном 95-1-38.

Повідомляємо

17 лютого 2016 року о 14.00 в залі засідань Криворізької сільської ради відбудеться    засідання  виконкому.

29.02.2016р.

11 березня 2016 року 0 14.00 в залі засідань Криворізької сільської ради відбудеться засідання чергової 5 сесії сьомого скликання.

* * * * *

12 березня 2016 року об 11.00  на площі с. Криворіжжя відбудеться свято Масляної. В програмі: концерт, конкурси, ярмарка.

Запрошуємо всіх бажаючих.

08.04.016 р.

19.04.2016 року о 14.00 в залі засідань Криворізької сільської ради вібудеться засідання позачергової 6 сесії сьомого скликання.

02.05.2016

6 травня 2016 року о 13.00 в приміщенні Криворізької школи відбудеться вшанування пам'яті  Рекуна Михайла Григоровича та претезентаціяя його збірки поезій

" Я  поіменно славлю вас усіх".

10.05.2016р.

Повідомляємо

18 травня  2016 року о 12.00  в залі засідань Криворізької сільської ради відбудеться    засідання  виконкому.

* * * * *

20.05.2016 року о 14.00 в залі засідань Криворізької сільської ради вібудеться засідання позачергової 7 сесії сьомого скликання.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Проект рішення сесії Криворізької сільської ради Добропільського району

Про встановлення місцевих податків і зборів (в частині плати за землю)

на території Криворізької сільської ради

Розробник           Криворізька сільська рада

1. Проект регуляторного акту передбачає встановлення місцевих податків і зборів (в частині плати за землю) на території Криворізької сільської ради.

2. Проект рішення сесії Криворізької сільської ради Добропільського району "Про встановлення місцевих податків і зборів (в частині плати за землю) на території Криворізької сільської ради" та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Криворізької сільської ради, а також в приміщенні адміністративної будівлі Криворізької сільської ради за адресою: с.Криворіжжя, вул.Центральна,103.

4. Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

5. Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

• поштою за адресою: с.Криворіжжя вул. Центральна,103

Повідомляємо

15.06.2016 року о 12.00 в залі засідань Криворізької сільської ради відбудеться  засідання виконкому.

Порядок денний:

1. Затвердження посадових інструкцій працівників культури;

2. Затвердження статуту Завидо-Кудашівського сільського клубу;

3. Затвердження графіка роботи сільських клубів;

4. План роботи виконкому на 3 квартал;

5. Про посилення заходів по охороні і захисту лісів від пожеж;

6. Постановка доріг комунальної власності на баланс сільської ради;

7. Різні питання.

* * * * *

01.07.2016 року о 14.00 в залі засідань Криворізької сільської ради вібудеться засідання  8 сесії сьомого скликання.

ОГОЛОШЕННЯ

Пропозиції приймаються в строк до  17.06.2017 року за адресою: Добропільський район, село Криворіжжя, вулиця Центральна, 103, конкурсна комісія Криворізької сільської ради.

08/06/2017

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Проект рішення сесії Криворізької сільської ради Добропільського району

Про встановлення місцевих податків і зборів (в частині плати за землю)