Оголошення

Відповідно до Закону України “Про очищення влади” 24.11.2017 Криворізькій сільській раді розпочато проведення перевірки щодо Козлової Ірини Іванівни,  спеціаліста 2 категорії – землевпорядника та Лашиної Людмили Миколаївни, спеціаліста 2 категорії – бухгалтера Криворізької сільської ради Добропільського району Донецької області.

 

ОГОЛОШЕННЯ

24.10.2018 року о 12:00 год  в сільській раді відбудеться засідання позачергової сесії.

Перелік питань : 

1.Про внесення змін та доповнень в рішення сільської ради від 22.12.2017 року №VІІ/ 24-2 "Про сільський бюджет на 2018 рік"

2.Про внесення змін та доповнень до рішення сесії сільської ради від  22.12.2017 року  №VІІ/24-8 «Про Програму економічного і соціального  розвитку Криворізької  сільської ради на 2018 рік»

3. Про затвердження   розпоряджень сільського голови , які прийняті у міжсесійний  період  

              4. Земельні питатання

 

                   5. Різне

ОГОЛОШЕННЯ

        Криворізька сільська рада оголошує конкурс на закупівлю житла для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

         Загальні вимоги: 1 – 2 кімнатний будинок або 1 – 2 кімнатна квартира на території Криворізької сільської ради або на іншій адміністративно – територіальній одиниці Добропільського району, яке відповідає нормативним вимогам житлового законодавства України.

         Пропозиції приймаються в строк до  14.10.2018 року за адресою: Добропільський район, село Криворіжжя, вулиця Центральна, 103, конкурсна комісія Криворізької сільської ради.       

        Детальну інформацію  можна отримати на сайтах  Криворізької сільської ради та Добропільської районної державної адміністрації або за телефоном 95-1-38.

ОГОЛОШЕННЯ

  21.09.2018 року о 12.00 в сільській раді відбудеться засідання чергової сесії.

Перелік питань : 

 1. Про виконання бюджету за І півріччя 2018 року
 2. Про затвердження розпоряджень сільського голови у міжсесійний період
 3. Про стан виконання за власними раніше прийнятими рішеннями

Різне                                             

ОГОЛОШЕННЯ

  21.08.2018 року о 12.00 в сільській раді відбудеться засідання позачергової сесії.

Перелік питань :  

1.Про внесення змін та доповнень в рішення сільської ради від 22.12.2017 року №VІІ/ 24-2 "Про сільський бюджет на 2018 рік"

2.  Про затвердження детального плану території виділеної для будівництва модульної амбулаторії в межах  населеного пункту с.Криворіжжя

3.  Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою  щодо поділу земельної ділянки, яка перебуває в оренді ТОВ «Рута-Плюс»

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в межах с. Криворіжжя, громадянці Деревянець Людмили Геннадіївни

      5. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Антюховій Ганні Миколаївні

      6. Про надання дозволу на розробленняпроекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину Антюхову Леоніду Анатолійовичу

7.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства громадянину Круговому Андрію Львовичу    

8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у   власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства громадянину Панкову Віталію Володимировичу

9. Різне                                                                                 

ОГОЛОШЕННЯ

       15.08.2018 року о 10.00 в залі засідань сільської ради відбудеться засідання виконкому

Перелік питань :  

1.  Про затвердження списків дітей мікрорайону Криворізької сільської ради 2018 рік

2. Про прийняття на квартирний облік Кособокова Євгена Олексійовича.

3. Про надання фінансово-матеріальної допомоги до Дня Незалежності України учаснику АТО Харченко Олександру Івановичу

4. Про надання фінансово-матеріальної допомоги до Дня Незалежності України учаснику АТО Літвінову Івану Івановичу

5. Про надання фінансово-матеріальної допомоги до Дня Незалежності України учаснику АТО Какоріну Ельдару Сабіровичу

6.Про надання фінансово-матеріальної допомоги до Дня Незалежності України учаснику АТО Дороженкову Олександру

Миколайовичу

7. Про надання фінансово-матеріальної допомоги до Дня Незалежності України учаснику АТО Дмитришину Сергію Миколайовичу

8. Про надання фінансово-матеріальної допомоги до Дня Незалежності України учаснику АТО Малєєву Артему Миколайовичу

9. Про надання фінансово-матеріальної допомоги до Дня Незалежності України учаснику АТО Таран Сергію Олексійовичу

10. Про надання фінансово-матеріальної допомоги до Дня Незалежності України учаснику АТО Шевченко Івану Вікторовичу

11. Про надання фінансово-матеріальної допомоги до Дня Незалежності України учаснику АТО Вернію Сергію Миколайовичу

12. Про надання фінансово-матеріальної допомоги до Дня Незалежності України учаснику АТО Гайдобі Олексію Миколайовичу

13. Про надання фінансово-матеріальної допомоги до Дня Незалежності України учаснику АТО Єрмаченко Віталію Миколайовичу

14. Про надання фінансово-матеріальної допомоги до Дня Незалежності України учаснику АТО Лашину Олександру Юрійовичу

15. Про надання фінансово-матеріальної допомоги до Дня Незалежності України учаснику АТО Москаленко Сергію Сергійовичу

16. Про надання фінансово-матеріальної допомоги до Дня Незалежності України учаснику АТО Білому Василю Вікторовичу

17. Про надання фінансово-матеріальної допомоги до Дня Незалежності України учаснику АТО Броваренко Олексію Анатолійовичу

18. Про надання фінансово-матеріальної допомоги до Дня Незалежності України учаснику АТО Тещинському Сергію В’ячеславовичу

19. Про надання фінансово-матеріальної допомоги учаснику АТО Тещинському Сергію В’ячеславовичу

20. Про надання фінансово-матеріальної допомоги учаснику АТО Броваренко Олексію Анатолійовичу

21. Про надання фінансово-матеріальної допомоги учаснику АТО Білому Василю Вікторовичу

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території земельної ділянки для будівництва модульної амбулаторії в межах  населеного пункту с.Криворіжжя, вул.Центральна, 103а Добропільського району Донецької області»

1. Мета, склад та зміст детального плану території.

Проект детального плану території розроблений з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки за межами населеного пункту з метою розміщення об’єкта будівництва, визначенні всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами та отриманні правовстановлюючих документів на земельну ділянку. Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. В проекті дана оцінка існуючої ситуації території та визначені: основні принципи планування та забудови території.

2. Основні техніко-економічні показники:

Площа земельної ділянки складає 0,10 га.

3. Відомості про замовника та розробника детального плану території та підстави розроблення.

Детальний план розроблений на підставі рішення сесії Криворізької сільської ради від  22.05.2018 №VІІ/30-2 «Про  надання   дозволу   на   розробку   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва модульної амбулаторії в межах  населеного пункту с.Криворіжжя Криворізької сільської ради»

Замовником розроблення проекту є Криворізька сільська рада.

Розробником – ФОП Віх О.В..,  кваліфікаційний сертифікат від 22.07.2013 серія АА № 001706.

4. Інформація про місце і строки ознайомлення з детальним планом: з проектом детального плану території можна ознайомитися з 26.07.2018 по 26.08.2018 в будівлі Криворізької сільської ради за адресою с.Криворіжжя, вул. Центральна; буд. 103;  а також на офіційному веб-сайті Криворізької сільської ради http://kryvorizka.rada.org.ua  в розділі «Оголошення».

5. Інформація про посадову особу, відповідальну за організацію розгляду пропозицій: Криворізький сільський голова Удовик Ріта Володимирівна (с.Криворіжжя, вул. Центральна; буд. 103, тел. (06277)95-1-38).

6.Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: Пропозиції до проекту приймаються в строки з 20.07.2018 по 20.08.2018  у письмовому вигляді за адресою: с.Криворіжжя, вул. Центральна; буд. 103, тел. (06277)95-1-38. Пропозиції потрібно подавати у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом. Вони повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

 

 

Запрошуємо підприємців району до участі в «Українському донецькому куркулі»

Картинки по запросу український донецький куркуль

Донецька обласна державна адміністрація оголошує черговий конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва в рамках обласної програми «Український донецький куркуль».

 

 

ЗАЯВА 

ПЕРЕЛІК

УМОВИ

ПОРЯДОК

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи у паперовій формі подаються особисто суб’єктом підприємництва до 13-00 години 14 серпня     2018 року департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6,  каб. 412. 

Конкурсний відбір буде проведено 29 серпня 2018 року.

УВАГА – ПОПЕРЕДНЄ КОНСУЛЬТУВАННЯ  ТА  НАВЧАННЯ!

Щосереди – з 10.00 до 13.00 у Добропільському міському центрі зайнятості проводяться тренінги щодо основ бізнес-планування.

За допомогою навчального відеоуроку, Ви можете скласти чіткий та ґрунтовний план презентації власної бізнес-ідеї. Прослухати та завантажити відеоконтент з рекомендаціями для складання бізнес-плану можна за посиланням: https://don.dcz.gov.ua/novyna/rozrobleno-videoposibnyk-dlya-skladannya-biznes-planu.

Щочетверга – відкрита консультаційна лінія «4Round» для представників малого та середнього бізнесу регіону, потенційних учасників програми «Український донецький куркуль». Це 4 відкриті вікна консультантів з бізнес-планування та менеджменту, які будуть доступні в он-лайн режимі (e-mail, мобільний зв’язок, Skype, Viber) протягом 1 години кожен четвер протягом місяця (час узгоджується додатково). Час однієї усної консультації – 15-20 хв. Запит на консультацію подається через Google Form за адресою: http://bit.ly/2HHLCKS

За більш детальнішою інформацією звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за адресою: м. Добропілля, вул. Московська, буд. 1,           каб. №17 або за тел. (06277) 2-81-60.

 

ОГОЛОШЕННЯ

       18.07.2018 року о 10.00 в залі засідань сільської ради відбудеться засідання виконкому.

Перелік питань :   

1. Про виконання бюджету сільської ради за 1 півріччя 2018 року

2. Про затвердження Положення про порядок проведення службового розслідування у виконкомі Криворізької сільської ради.

3. Про затвердження кошторисних документацій

 

ОГОЛОШЕННЯ

  24.07.2018 року о 12.00 в сільській раді відбудеться засідання позачергової сесії.

Перелік питань : 

 

   2.1.  Про внесення змін  до рішення сесії сільської ради від  20.05.2016  №VІІ/ 7-6 «Про утворення комітету з конкурсних торгів»

   2.2.  Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

   2.3.  Про внесення змін та доповнень в рішення сільської ради від 22.12.2017 року №VІІ/ 24-2 "Про сільський бюджет на 2018 рік"

   2.4.   Про затвердження   розпоряджень сільського голови , які прийняті у міжсесійний  період

   2.5.  Земельні питання                                          

 

Різне                                             

ОГОЛОШЕННЯ

         Криворізька сільська рада оголошує конкурс на закупівлю житла для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

        Загальні вимоги: 1 – 2 кімнатний будинок або 1 – 2 кімнатна квартира на території Криворізької сільської ради або на іншій адміністративно – територіальній одиниці Добропільського району, яке відповідає нормативним вимогам житлового законодавства України.

         Пропозиції приймаються в строк до  19.07.2018 року за адресою: Добропільський район, село Криворіжжя, вулиця Центральна, 103, конкурсна комісія Криворізької сільської ради. 

        Детальну інформацію  можна отримати на сайтах  Криворізької сільської ради та Добропільської районної державної адміністрації або за телефоном 95-1-38.

 

АНОНС! ЮСТИЦІЯ ПРОВОДИТЬ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

05 липня 2018 року з 10.00 до 11.00 в приміщенні виконавчого комітету Криворізької сільської ради (за адресою: вул. Центральна, буд.103, село Криворіжжя, Добропільський район - зал засідань) можна отримати безоплатну консультацію з усіх юридичних питань.

Прийом громадян проведуть спеціалісти обласного управління юстиції, за участю представників з питань державної реєстрації актів цивільного стану, виконання судових рішень та нотаріату.

Головне територіальне управління

юстиції у Донецькій області

Пенсійним фондом України запроваджено інформування громадян за допомогою СМС-повідомлень

Добропільське об’єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє, що Пенсійним фондом України запроваджується сучасний онлайн-сервіс інформування громадян шляхом смс-повідомлень. Скористатися такою послугою можуть як пенсіонери, так і застраховані особи. Сервіс надається БЕЗКОШТОВНО.

За допомогою СМС-повідомлень Пенсійний фонд інформуватиме громадян  про результати розгляду звернення за призначенням, перерахунком,  та поновленням пенсії;  про утримання з пенсійної виплати та про припинення виплати пенсії; про необхідність звернення до Пенсійного фонду України для підтвердження даних про особу, про сплату страхових внесків та розмір страхового стажу.

Для підключення сервісу СМС-інформування необхідно особисто звернутися до Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької  або активувати послугу в особистому кабінеті Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. 

Після успішного налаштування сервісу, за декілька хвилин на телефон надійде СМС-повідомлення про підтвердження реєстрації.

 

ЗРАЗОК

Заява – згода

на отримання повідомлень  від  органів Пенсійного фонду України 

 

Я ___________________________________________________________

( прізвище, ім’я , по-батькові )

 

  даю згоду на обробку моїх персональних даних,  в повному обсязі та в порядку, передбаченому Законом України “Про захист персональних даних”.

 

  даю згоду на отримання  від органів Пенсійного фонду України  СМС-повідомлень з інформацією, що стосується мене, на номер мого мобільного телефону:

 

+

3

8

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        

        даю згоду на отримання  від Пенсійного фонду України  інформації, що стосується мене, на адресу моєї електронної пошти: ________________________________________________________________________

 

 

Дата_________                                                              Підпис__________

 

ПАТ «ДТЕК Донецькі електромережі» запрошує на роботу в Криворізький РЕМ

 • майстра виробничої дільниці (спеціальність – інженер-електрик, технік-електрик)

 • електромонтера з експлуатації розподільних мереж (с. Володимирівка)

 • електромонтера з експлуатації розподільних мереж (2 вакансії) виробничої дільниці с. Криворіжжя

 • електромонтерів оперативно-виїзної бригади центральної дільниці с. Добропілля

 

З кожним кандидатом буде проводитися індивідуальна співбесіда.

Рівень заробітної плати встановлюється в залежності від наявності профільної освіти, стажу та досвіду  роботи.Роботодавець гарантує:

 • гідний рівень заробітної плати;

 • повне дотримання КЗпП України, соціальні пільги та гарантії;

 • професіональне навчання;

 • організація відпочинку співробітників з дітьми;

 • комфортні умови праці;

 • безкоштовне забезпечення спец. одягом і захисними засобами;

 • виплата матеріальної допомоги (одруження,народження дитини, втрата рідних,багатодітним сім’ям, одиноким матерям);

 •  новорічні подарунки  для дітей.

 • Довідки за телефоном: 050-471-74-66, 06277-2-54

 

       ОГОЛОШЕННЯ

  14.06.2018 року о 12.00 в сільській раді відбудеться засідання позачергової сесії.

Перелік питань : 

   1. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії сільської ради від  22.12.2017 року  №VІІ/24-8 «Про Програму економічного і соціального  розвитку Криворізької сільської ради на 2018 рік»

   2. Про внесення змін до рішення сесії від 22.05.2018 № VІІ/30-3 «Про затвердження Програми підтримки учасників АТО та членів їх сімей, які зареєстровані та проживають на території Криворізької сільської ради на 2018 рік»

   3. Про внесення змін до рішення сесії  від 22.12.2017  №  VII/24-18  «Про затвердження Порядку залучення , розрахунку    розміру і використання коштів пайової участі у   розвитку інфраструктури Криворізької сільської  ради  та форми договору про пайову участь у створенні і розвитку інфраструктури  населених  пунктів  Криворізької  сільської ради»

  4. Про доцільність функціонування  бібліотек в с.Завидо-Кудашеве, с.Новофедорівка

  5. Про затвердження   розпоряджень сільського голови , які прийняті у міжсесійний  період

  6. Про внесення змін та доповнень в рішення сільської ради від 22.12.2017 року №VІІ/ 24-2 "Про сільський бюджет на 2018 рік"

  7. Про внесення змін в рішення сесії сільської ради від 22.12.2017 № VІІ/24-13 «Про встановлення розміру орендної плати на земельні ділянки на 2018 рік»

  8. Про внесення змін в рішення сесії сільської ради від 22.12.2017 № VІІ/24-12 «Про встановлення ставок та пільг  із  сплати  земельного податку на 2018 рік»

  9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  громадянину Броваренко С.О. для ведення особистого селянського господарствав межах с. Новокриворіжжя Криворізької сільської ради

  10. Про списання з балансу Криворізької сільської ради багатоквартирного будинку

 Різне                                             

 

 

 

legal.jpg

 

Запрошуємо підприємців району до участі в «Українському донецькому куркулі»

Донецька обласна державна адміністрація оголошує черговий конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва в рамках обласної програми «Український донецький куркуль».

ЗАЯВА

ПЕРЕЛІК

УМОВИ

ПОРЯДОК

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи у паперовій формі подаються особисто суб’єктом підприємництва до 13-00 години 05 червня 2018 року (01.06.2018 заяви прийматися не будуть)  департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6,  каб. 412.

Конкурсний відбір буде проведено 19 червня 2018 року.

УВАГА – ПОПЕРЕДНЄ КОНСУЛЬТУВАННЯ  ТА  НАВЧАННЯ!

Щосереди – з 10.00 до 13.00 у Добропільському міському центрі зайнятості проводяться тренінги щодо основ бізнес-планування.

За допомогою навчального відеоуроку, Ви можете скласти чіткий та ґрунтовний план презентації власної бізнес-ідеї.

Прослухати та завантажити відеоконтент з рекомендаціями для складання бізнес-плану можна за посиланням: https://don.dcz.gov.ua/novyna/rozrobleno-videoposibnyk-dlya-skladannya-biznes-planu.

Щочетверга – відкрита консультаційна лінія «4Round» для представників малого та середнього бізнесу регіону, потенційних учасників програми «Український донецький куркуль».

Це 4 відкриті вікна консультантів з бізнес-планування та менеджменту, які будуть доступні в он-лайн режимі (e-mail, мобільний зв’язок, Skype, Viber) протягом 1 години кожен четвер протягом місяця (час узгоджується додатково).

Час однієї усної консультації – 15-20 хв. Запит на консультацію подається через Google Form за адресою: http://bit.ly/2HHLCKS

 За більш детальнішою інформацією звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за адресою: м. Добропілля, вул. Московська, буд. 1,        каб. №17 або за тел. (06277) 2-81-60.

 

Пам`ятка служби у справах дітей райдержадміністрації з питання надання статусу дитини постраждалої внаслідок 

воєнних дій та збройних конфліктів

Хто є дитиною, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів?

 • дитина, яка внаслідок воєнних дій чи збройного конфлікту отримала поранення, контузію, каліцтво, зазнала фізичного, сексуального, психологічного насильства, була викрадена або незаконно вивезена за межі України, залучалася до участі у військових формуваннях або незаконно утримувалася, у тому числі в полоні.

Куди звертатись з приводу надання статусу?

 • для дитини, яка має довідку переселенця – в службу у справах дітей за місцем взяття на облік ВПО;

 • для дитини, яка не є переселенцем, але проживає на території, де проводилась антитерористична операція (далі – АТО) – в службу у справах дітей за місцем проживання або перебування.

Хто може звернутись від імені дитини?

 • законний представник: батьки, прийомні батьки, батьки-вихователі, опікун, піклувальник та інші особи в передбачених законом випадках;

 • у разі переміщення дитини без законних представників: родичі (баба, дід, прабаба, прадід, тітка, дядько, повнолітні брат або сестра), вітчим, мачуха, представник органу опіки та піклування.

Документи, які необхідно подати:

 • заповнену заяву про надання дитині статусу;

 • копію свідоцтва про народження дитини або іншого документа, що посвідчує особу дитини;

 • копію документа, що посвідчує особу заявника;

 • копію документа, що підтверджує повноваження законного представника дитини або родинні стосунки між дитиною та заявником, або повноваження представника органу опіки та піклування;

 • копію довідки переселенця дитини АБО документа, який підтверджує місце проживання/перебування дитини в зоні АТО;

 • копії заяв про вчинення кримінального правопорушення щодо дитини ТА про залучення дитини до кримінального провадження як потерпілої або визнання дитини потерпілою, зареєстровані в установленому порядку у відповідних правоохоронних органах;

 • оформити протокол усної заяви особи;

 • зареєструвати заяву в журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події;

 • копію витягу з ЄРДР про відкриття кримінального провадження за вказаною заявою про вчинення злочину щодо дитини;

 • копію висновку експерта за результатами судової експертизи, проведеної в ході досудового розслідування в кримінальному провадженні, яка встановлює факт отримання дитиною поранення, контузії, каліцтва, зазнанняфізичного, сексуального, психологічного насильства внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Звертаємо увагу, що разом із копіями подаються оригінали документів!