Ювілеї

13.02.2016.

Вітаємо чудову жінку Пономарьову Ганну Іванівну з 80 річчям. Бажаємо міцного здоров'я, родинного тепла, благополуччя, миру та довгих щасливих років життя.

Привітати іменинницю прийшли сільський голова Удовик Р.В. з учасниками художньої самодіяльності та сусіди.

Х Х Х Х Х Х Х Х Х

05.03.2016

Вітаємо з 75 річчям Соловйова Миколу Харлампійовича!

З цієї приємної нагоди шлемо  наші щирі та сердечні вітання. Відрадно, що його багатий життєвий і професійний досвід, почуття відповідальності, вболівання за здоров’я та життя односельців принесли заслужений авторитет серед колег та краян. Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до нього сторицею.

Бажаємо  ювіляру міцного здоров’я, щастя, родинного тепла і всього самого найкращого!

Заслуженого працівника сільського господарства, почесного громадянина Добропільського району привітали виконуючий обов'язки голови Добропільської РДА О.Л.Баранник, Л.Г.Пакіна, В.В.Перейма,  сільський голова Р.В.Удовик  та учасники художньої самодіяльності.